home kontakt
News
Zapisy

Trwają zapisy do Szkoły Letniej- intensywnych kursów języka polskiego dla obcokrajowców!

zobacz wiecej

Witamy w Polish School!

Jesteśmy profesjonalnym ośrodkiem nauki języków we Wrocławiu. Organizujemy szkolenia językowe dla dorosłych i dzieci! Naszą specjalnością jest nauka języka polskiego! Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach nauczania o zróżnicowanych stopniach intensywności. Przygotowujemy także do egzaminów certyfikowanych z języka polskiego jako obcego.

Zajęcia prowadzimy w siedzibie szkoły w centrum Wrocławia. Często także dojeżdżamy we wskazane przez Słuchacza miejsce. Na naszych kursach językowych wykorzystujemy najlepsze pomoce dydaktyczne. Używamy sprawdzonych podręczników, ale chętnie sięgamy także po nowości oraz materiały autorskie. Posiadamy doświadczenie również w pracy z dziećmi! Uczymy z pasją. W ten sposób nasze zajęcia są ciekawe i niebanalne.

Dla naszych Słuchaczy organizujemy ciekawe wycieczki, wspólne wyjścia na mecze wrocławskich drużyn sportowych, do kina, teatru, na koncerty i wiele innych!

Nasz zespół tworzą doświadczeni i wykwalifikowani lektorzy- absolwenci filologii polskiej ze specjalnością nauczania języka polskiego jako obcego oraz filologii obcych. Ich doświadczenie i zaangażowanie to gwarancja sukcesu, dobrej zabawy i świeżych pomysłów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

News
Zapisy

Trwają zapisy do Szkoły Letniej- intensywnych kursów języka polskiego dla obcokrajowców!

zobacz wiecej