home kontakt
News
Zapisy

Trwają zapisy do Szkoły Letniej- intensywnych kursów języka polskiego dla obcokrajowców!

zobacz wiecej

KURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Specjalnie dla najmłodszych centrum językowe Polish School przygotowało zajęcia łączące naukę z zabawą. Nasze doświadczenie w pracy z dziećmi sprawia, że dobrze, szybko i bez stresu nauczymy Państwa dziecko języka polskiego.

Lektorzy

Nasi lektorzy to młodzi, kreatywni filolodzy posiadający wykształcenie pedagogiczne oraz doświadczenie w pracy z dziećmi.

Miejsce

Zajęcia prowadzimy w miejscu wskazanym przez Klienta. Z doświadczenia wiemy jednak, że najodpowiedniejszym miejscem zajęć jest najbliższe otoczenie dziecka- jego dom. Tutaj Państwa pociecha czuje się najbezpieczniej i chętnie uczestniczy w zajęciach.

Program

Zakładamy naukę połączoną z zabawą. Proponujemy zajęcia uzupełniane o aktywności muzyczne i plastyczne. Korzystamy ze specjalistycznych podręczników przygotowanych specjalnie dla dzieci. Sięgamy także po materiały autorskie. Organizujemy konkursy, uczymy piosenek i wierszyków. Nie pozwolimy, aby Państwa dziecko choć przez chwilę nudziło się!

Rozpoczęcie zajęć

Oferujemy możliwość rozpoczęcia i zakończenia kursu w każdej chwili. UCZYMY TAKŻE W WEEKENDY!!!

UWAGA- ORGANIZUJEMY TAKŻE ZAJĘCIA GRUPOWE! Proponujemy raz w tygodniu zajęcia łączone, w których uczestniczy 2-3 dzieci. Wspólna zabawa połączona z elementem współzawodnictwa dzieci do szybszej nauki języka polskiego.

News
Zapisy

Trwają zapisy do Szkoły Letniej- intensywnych kursów języka polskiego dla obcokrajowców!

zobacz wiecej